Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-12, 10:15   #382
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki

Jeśli chodzi o zastrzyk,to chyba każdy jest nieprzyjemny,gdziekolwiek by był.Ból nie jest ,aż taki straszny,trwa to ok 10 sek.Bardziej boli wstrzynięcie niż samo ukłucie.Można kupić sobie w aptece krem znieczulający miejscowo nazywa się EMLA ,pPosmarować miejsce ukłucia i na godzinkę przed zastrzykiem zawinąć folią.To miejsce bedzie znieczulone i nie bedzie aż takiego bólu.Samo wycięcie nie boli nic.Po zabiegu boli ,ale do wytrzymania.Gdybym wzięła tabletkę przeciwbólową to nic bym nie czuła,ale zapomniałam.Boli ok 1 godz,po zabiegu,Jesli chodzi o blizny to nie ma się co martwić ,bo jak jest dobrze założony szew to śladu nie bedzie,Ja miałam już szytą nogę na stopie ,gdy skaleczyłam się szklem ,miałam cztery szwy,dwa z nich w trakcie mi puściły,ale i tak się pięknie zrosło,że nic nie mam,Żadne maście nie pomogą,trzeba usunąć rdzeń,a on zazwyczaj jest bardzo głęboko.Jak pisałam wcześniej,już raz mi się udało usunąć ten odcisk maścią ale odrósł,bo nie wyszedł do końca.Teraz mam pewność,że jest dobrze .Palec ładnie się goi ,nic nie boli tylko nie mogę włożyć buta,bo te szwy trochę ciągną i uwierają.Tak ,że siedzę w domu już od czwartku,a nie mam szerokich butów.Wszystko wąskie i dlatego,że takie buty lubię ,wiem,że będę mogła spokojnie nosić .Ból to już przeszłość.Nie zwlekać tylko lecieć do chirurga.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując