Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Astor Matitude - czy ktoś używał??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-29, 19:39   #53
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Astor Matitude - czy ktoś używał??

No więc też skusiłam się na ten podkład bo City Matt coś i się znudził Używam go od kilku dni i przyznaję, że w tym przedziale cenowym to całkiem niezły podkład. Jak dla mnie to konsystencja wcale nie jest wodnita a taka lekko kremowa, ładnie pachnie, nie tworzy maski. Wytrzymuje na buzi dłużej niż wspomniany City Matt. Nie daje płaskiego matu co dla mnie jest plusem bo uważam, że lekki połysk cerze nie zaszkodzi. Wydaje mi się, że jest całkiem trwały, tz. maluję się rano a wieczorem dopiero zmywam makijaż. Często było tak, że po kilku godzinach wyglądałam jakbym nie miała wogóle podkładu a tu tak nie jest. Ale jak mówię - musze go jeszcze dłużej testować.
Dla mnie byłby ideałem w tym przedziale cenowym gdyby lepiej krył niedoskonałości - niestety bez korektora się nie obejdzie Mam odcień 003, kupiłam za 33 zł.
PS. Podoba mi się opakowanie z pompką choć zanim pierwszy raz udało mi się wypompować podkład to pompowałam chyba minutę. Bałam się, że zepsute opakowanie mi się trafiło ale na szczęście nie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując