Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem do rąk dla mężczyzny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-12, 09:39   #11
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55
Dot.: Krem do rąk dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
zgadzam się z Callianna, odstaw mydła do rąk z SLS, gdyż to Ci dodatkowo podrażnia skórę.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi . Problem w tym że ja niestety nie znam składów każdego mydła. Nie wiem jakiego mydła używają u mnie pracy. Musiał bym po prostu nosić swoje i chodzić do łazienki ze swoim mydłem.

Tu ktoś napisał że jego tata pracuje na budowie i ma spękane ręce. Pewnie chodzi o dłonie od wewnątrz? Ja mam właśnie bardzo podobnie od zewnątrz. Gdy wyprostuję palce i popatrzę na dłonie z góry to miejsca np na kostkach mam takie spękane i czerwone. I w ogóle dłonie mam bardzo takie pomarszczone.

Jeszcze tego nie kupiłem ale jak byłem w piątek w aptece po inne leki to właśnie taka starsza Pani która mnie obsługiwała poleciła coś co tu już zostało wymienione czyli krem na atopowe zapalenie skóry. Mówiąc szczerze pierwszy raz mi ktoś coś takiego poleciał. Pani właśnie powiedziała żebym obie na noc używał tej maści a na co dzień krem silnie nawilżający np jakiś z neutrogeny. Widzę że tu też piszecie o tych maściach więc chyba spróbuję
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując