Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-16, 15:08   #1257
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny, nowości w Pixie! Puder glinkowy i bronzer w chłodnym odcieniu Kurczę, aż żałuję, że już się tak zapudrowałam na zapas, mogłam poczekać i zamiast kupować glinkowy primer w Annabelle (który nota bene chyba nie skradł mojego serca), wziąć nowość od Pixie - choćby z ogromnej sympatii do firmy.

Pozwolę sobie zacytować post producenta z oficjalnej strony Pixie na fb:

"Nie mogliśmy doczekać się chwili aby Wam o tym opowiedzieć! Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w naszym ogrodzie zakwitły dla Was dwa nowe produkty�� .... i od dziś w magicznym świecie Pixie Cosmetics znajdziecie:
CLAY DELIGHT puder glinkowy - stanowi idealną bazę pod makijaż. Nałożony pod podkład, przedłuża trwałość makijażu. Sprawdzi się również jako delikatny puder wykończeniowy. Znakomicie rozmywa optycznie pory oraz wszelkie nierówności cery (tzw. efekt soft-focus), zapewnia skórze matowe wykończenie. Puder współgra z każdym typem cery. Jest dobrze tolerowany przez delikatną, nawet bardzo wrażliwą i mocno podrażnioną skórę. Dobroczynne właściwości glinek znane i cenione są już od bardzo dawna – skutecznie działają przy chorobach skórnych, trądziku, polecane są przy cerze zmęczonej, zwiotczałej i naczynkowej. Dostarczają skórze wiele substancji mineralnych oraz pierwiastków. Formuła naszego pudru glinkowego została dodatkowo wzbogacona zmikronizowanym lepidolitem oraz czarnym turmalinem.
MINERAL SCULPTING POWDER - matowy bronzer mineralny z bronzytem, w odcieniu średniego, zgaszonego brązu. Nadaje skórze odcień naturalnej opalenizny. Idealny do wykonturowania, nadania kształtu twarzy. Jest lekki, bardzo drobno zmielony i znakomicie przylega do skóry. Dzięki dużej pigmentacji, wystarczy naprawdę odrobina, aby uwydatnić kształt twarzy."

Jak Wam się podoba? Ja - jako że bronzery traktuję po macoszemu i używam tylko róży - pewnie tylko wezmę sobie próbkę Mineral Sculpting Powder na testy, tak na spróbowanie, ale skład pudru glinkowego kupił mnie jak paczkę żelków. Strasznie rajcuje mnie dodatek naturalnych kamieni. Coś cudownego!
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2017-09-16 o 15:14
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując