Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tracimy wspólnie kilogramy do wakacji :) cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 09:29   #3462
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Tracimy wspólnie kilogramy do wakacji :) cz.3

Dziewczyny, juz po ptokach, nie moge kontynuowac l4 bo poszlam wczoraj do pracy. Nic nie szkodzi.
Dzwonil do mnie dzisiaj szef. Powiedzial, ze nie da mi umowy za ten jeden dzien, ktory wczoraj bylam i przepracowalam bo on UWAGA wymazuje z pamieci to, ze tam bylam. A swiadectwo wysle dzisiaj a w nim data ostatniego dnia umowy 31.10 i on sie nie boi kar.
Powiedzialam, ze ja tego tak nie zostawie i sie rozlaczylam.
Odzwonil za godzine mily. Czy mozemy sie dogadac inaczej, cos mowil o swiadczeniu urlopowym czy cos. Mam to gdzies nie bede szla na ustepstwa. Jak mogl b.u.c. powiedziec, ze mnie wczoraj nie bylo w pracy. Powiedzial, ze mi to wynagrodzi. Mam to gdzies, nie ma. Albo bedzie po mojemu albo nie bedzie wcale. Zagrozil, ze kase dostane wtedy, gdy odbiore swiadectwo i podpisze.
Ale ja tego od listonosza nie odbiore i mu odesla. Za nieterminowe wydanie swiadectwa pracy jest kara. Dzisiaj ide do ksiegowej raz jeszcze, zobacze co mi doradzi i jutro sie z nim spotkam. Tak radzi mi Tz, chociaz ja nie mam na to ochoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora