Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie-apteczne filtry na plażę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-29, 13:00   #947
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Smile Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dla Was filtromaniaczek mam wielki szacunek za dbałośc o skórę, ale osobiście uważam, że to przesada i nie warto męczyc się przez całe życie aż tak po to tylko, żeby na starośc miec o parę zmarszczek mniej niż koleżanki, które opalały się z niższym filtrem. Ale każdy z nas ma prawo wyboru i ja nie mam zamiaru kogokolwiek atakowac, że nie ma rozsądku.
uważam, iż męka jest wtedy-kiedy ktoś używa filtru niedopasowanego, który mocno bieli, jest tłusty jak smalec i twarz wygląda po nim koszmarnie

ale jak już się znajdzie filtr-ideał, to jest to wtedy tak, jak smarowanie się zwykłym kremem a co do opalania-wyskość filtra zależy też od koloru skóry i od nasłonecznienia. w zeszłym roku używałam SPF 15, bo byłam rzadko na powietrzu i to w dodatku w mieście, w mrocznych uliczkach a teraz używam SPF 30 i też jest dobrze poza tym, nie filtruję się teraz dla czasów "babcinych" tylko dla teraźniejszości, kiedy doceniłam swoją jasną cerę, poza tym, przy eksperymentach z kwasami, retionidami i antybiotykami, lepiej się zabezpieczać
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując