Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-21, 17:27   #3452
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
hehe, do tej sesji jeszcze nie dotarłam, ale z ciekawości zajrzałam czy ta fota się tam znajduje - i odpowiedź brzmi tak jeszcze jedna z jakąś podobną maszyną myjącą podłogi jest chyba jeszcze jeden stereotyp będzie, że Polki to sprzątaczki przede wszystkim



nie mam kont nigdzie poza wizażem, czyli nie żyję na Wasze chętnie popatrzę jak wrzucacie coś fajnego



wróciłam i paaaaadam, gdyby nie TŻ to by do szczepienia nie doszło, bo bym fizycznie nie dała rady - niby rozsądne dziecię, ale była panika totalna, nawet bez jakiś wrzasków tylko płacz, ale zachowanie w stylu do gabinetu nie wejdzie, nie rozbierze się; w końcu chłop trzymał, ja zdzierałam z niej ciuchy łapówki się spodobały, teraz jest w skowronkach, a ja już marzę o pozycji horyzontalnej........



tak czy siak cieszę się, że sporo udało mi się zrobić



co do ćwiczeń to kiedyś byłam dużo aktywniejsza niż teraz, muszę to zmienić, nie chodzi mi o odchudzanie (choć by się zupełnie obiektywnie przydało przy okazji) ale o poczucie zardzewienia


Po takich przeżyciach pozycja horyzontalna jak najbardziej wskazana[emoji51]
A zobaczysz przyjdzie wiosna lato będziesz pewnie za małą śmigać po dworze to pewnie zgubisz ewentualna nadwyżkę [emoji6]
__________________
The art of being happy lies in the power of extracting happiness from common things..☆
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora