Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-21, 17:48   #3457
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Plotkujemy i czytamy, wiosna nam przyniesie zmiany :) cz. IV

Ale natrzaskałyście postów...

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Z tym sportem to wg mnie jest kwestia znalezienia aktywności, którą się lubi i robienia tego dla czystej przyjemności. Takie zmuszanie się chyba nie ma sensu. Szczerze - ja najbardziej lubię dużo chodzić. Tylko nie tak w miejscu na bieżni, tylko w konkretnym celu
Lubię też pływać i mam to szczęście, że mam pod domem otwarty basen (taki rekreacyjny, nie sportowy). Niedługo zrobi się już cieplej i może zacznę z niego lepiej korzystać Na studiach chodziłam na pilates albo aerobic w ramach wf i też mi się podobało. Wiecie jaki jest mój problem? Wstydzę się chodzić na takie rekreacje sama Np w ciągu tygodnia raczej nikt z tego basenu nie korzysta i głupio mi tak nagle tam samej wyskoczyć. Żenada, ale takie mam czasem nadal introwertyczne nieśmiałości
Mam tak samo Poszłabym np. na siłownię, ale się wstydzę.

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość

powiedz mi proszę, że tego zdjęcia NIE ma w środku.. że to jakaś fotoszopowa przeróbka jest??
https://www.instagram.com/p/BfSuXx_n...polandofficial




chociaż wcześniej bardziej się do tego przykładałam..
kiedyś namiętnie biegałam (ale niestety po kontuzji kolana ból czasami dalej mam..więc już dawno się nie zapuszczałam w teren )
Z Chodakowską też dłuugo ćwiczyłam, a teraz lubię na siłownię chodzić,chodzimy razem z tż więc raźniej
Tak przyszłościowo to marzy mi się orbitrek w domu i kilka mniejszych gadżetów, żeby sobie w domu taką mini siłownię zrobić..
Żenada roku to zdjęcie

W zeszłym tygodniu ćwiczyłam Skalpel Fajne ćwiczenia ogólnie.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
hehe, do tej sesji jeszcze nie dotarłam, ale z ciekawości zajrzałam czy ta fota się tam znajduje - i odpowiedź brzmi tak jeszcze jedna z jakąś podobną maszyną myjącą podłogi jest chyba jeszcze jeden stereotyp będzie, że Polki to sprzątaczki przede wszystkim
Miałam nadzieję, że to jednak żart Ile kosztuje ten magazyn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora