Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co z tym trenczem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 18:48   #16
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Co z tym trenczem?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zauważyłam, że długość przed kolano lub za kolano jest rzeczywiście o wiele korzystniejsza i daje też o wiele większe możliwości zestawiania z sukienkami i spódnicami, ale w sklepach dominują jednak kuse długości okryć wierzchnich i przez lata byłam do tego przyzwyczajona. W zasadzie jak z rzadka przymierzyłam coś zasłaniającego kolana, to wydawało mi się to strasznie długie i przytłaczające, podczas gdy na zdjęciach wcale to tak nie wygląda, po prostu to przyzwyczajenie siedziało mi dość mocno w głowie.

Obecnie i tak dałam spokój z trenczem, bo w moim przypadku to raczej fanaberia niż must have. W klimacie środkowoeuropejskim trencz nosiłabym może przez miesiąc w roku. Latem płaszcz raczej nie jest potrzebny, zaś jesienią i wiosną rano i wieczorami jest już/jeszcze za zimno, żeby mi tak cienkie okrycie wystarczyło.
Ja mój trench noszę zdecydowanie dłużej niż miesiąc czy dwa w roku, oczywiście zależy to od pogody.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując