Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 20:10   #4306
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
...znowu idzie do nas burza z W-wy, dziewczyny nie bojcie sie alkoholu w serumC oraz w kremach z BU, te 30-35 kropli nie wysusza i nie podraznia, to sluzy wylacznie do tego aby lepiej wnikaly w skore aktywne skladniki, alkohol ulatwia penertacje skory, początkowo na BU nie bylo alkoholu w produktach (wczesniej kupowalam serumC i krem liponowy bez alkoholu) potem wprowadzono alkohol (niewiele) w celu j.w.(info z BU)mozna uzywac pod oczy, tak jak jest zalecane Megi72, ciekawa jestem z jakiego jastes miastaja oczywiscie z wojewodzkiego, latwo zgadnąc, pewnie kiedys sie spotkamy i na pewno rozpoznamy sie po, kupujesz tez kosmetyki essence (widzialam Cie na forum) ja ostatnio tez, niektore sa do bani ale mozna wybrac perelki.Najwazniejsze ze naturalne, ja jestem tak i wiekszosc na tym forum (jest lub bedzie) "chora" na naturalnosc, boje sie uzywac niemineralnychzeby nie zaszkodzic dla cosmelanka.
Madziusia777,prosze Cie, jesli mozesz o podanie proporcji jakich uzywasz do "krecenia" pudru, chyba ze robisz to "na bolka oko", zamowilam z mazidel skrobie i jedwab, kupilam cynamon i bedzie puder naturalny Zabieram sie za matowienie filtrow - sa poprostu nie do ujarzmienia(tluscielce). Będac u fryzjera, przy podcinaniu wlosow, wszystkie drobne wloski przykleily sie do twarzy, oczywiscie nie zauwazylam, dopiero w samochodzie jak juz przyszlam ze sklepu, jasny gwint to bylo straszne
haniu - kochana ja pudru nie kręce bo jeszcze nie umiem, robie sobie serum jedwabne- Cudko- wszystko na oko, pierwszy raz zrobiłam troche nie tak ale teraz hmmmmm rewelacja.
Fajnie że jesteś.
Kurcze no musze kończyć bo burzzzzzzzza nadciągnęła. Jutro sie odezwe jak przeżyje.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora