Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-16, 21:31   #4320
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hanusiu,to ciezko opisac-obce baby-czlowiek zwierza sie z zmartwien(czasami inntymnych).Dla mnie to jest doskonale-nie mam zobowiazan(ktorych zawsze sie boje)Tutaj dziewczyny sa cudowne!!!Wiekszasc rozumie Twoje,moje problemy.I w sumie jestesmy podobne do siebie.To nie jest inny swiat! To my! To nasza rzeczywistosc! To nasze plamy! Nasze male(duze) piersi! itd.Tutaj jestesmy soba,tutaj nie oszukujemy siebie! Hanusiu! prawda i rzeczywistosc uzalezniaja
Tylko ta szara codziennosc nie pozwala nam byc soba.
Kochana ja mam 40stke na kartke.Takze te Twoje 42-nie robi na mnie wrazenia
Buczaczo, rzeczywiscie mam na imie Hanna, Hania,Hanka, Hanusia itp, a Ty jak? Nie zgodze sie z Toba ze w realu byc moze oszukujemy??, zeby byc spokojnym i pogodzonym wewnetrznie czlowiekiem czyli poprostu szczesliwym , trzeba mowic i robic to samo co czuje, mysli i jaki jest stan faktyczny,(nie da sie inaczej na dluzsza mete) poprostu zasada nr 1: nie oszukuj siebie i innych!!! Jeśli zdarzyloby sie ze ktos o Tobie w takiej sytacji zle pomysli, to jest jego problem nie Twoj. Czego Buczaczo sie boisz???, poprostu na kazde pytanie odpowiadaj prawdziwie lub poprostu przemilcz i cala tajemnica dobrego samopoczucia i spokojnosci:e hem:Chyba otworze czerwone winko, jest Okazja, taka rzeczowa wymianA POGLADOW
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora