Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-08, 09:42   #2692
maggie3k
Przyczajenie
 
Avatar maggie3k
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

No wiec moja relacja po 6 dniach kuracji: Plamy potradzikowe i piegi po sloncu zeszly w co najmniej 50% i niezaprzeczalnie jest roznica. Wiec to nieprawda, ze na plamy potradzikowe nie dziala, bo u mnie wlasnie na te zadzialalo najszybciej. Po masce, ktora piekla moze tylko przez pierwsze 2h, bylam ledwo rozowa, a skora jakby ciepla. po 48h zaczal sie etap kremu. z kazdym dniem schodzila jakby nowa warstwa skory Dzisiaj zrobie sobie przerwe, bo wokol nosa i na brodzie skora juz nie wytrzymuje i zrobila sie jakby foliowa i czerwona. Uczucie pieczenia po aplikacji jest coraz silniejsze z czasem, bo nowsze warstwy skory sa wrazliwe. Pierwsze 2 dni prawie nic nie czulam. Oprocz wspomnianych partii twarzy skora wcale nie reaguje zaczerwienieniem, efektywnie sie luszczy, ale mam wrazenie, ze kuracja nie opiera sie na samym luszczeniu. Moim zdaniem skladniki aktywne naprawde dzialaja na te melanocyty, czy jak to tam sie nazywa
PS. Pieczenie od ok, 4-go dnia, ktore towarzyszy aplikacji kremu, jest porownywalne z roztworem Jessnera (czyli jakby miala odpasc twarz, jesli ktos mial robiony, to tak wlasnie sie odczuwa i jest to normalne, dlatego w gabinetach na wyposazeniu sa wiatraczki do odmuchiwania sie powietrzem) tylko ze w tym wypadku piecze tylko okolo 2 minuty, a potem juz nie czuc. I fundujemy sobie piekielko 3 razy dziennieXD
PS2. Ultra chamski kolor kremu jest najwiekszym przeciwwskazaniem do stosowania kuracji. Moje rozwiazanie: pierwsze pare dni smarowac wedle uznania, a nastepne juz cieniej, bo i tak bedzie pieklo, a skora juz jest ciensza. Poza tym ciensza warstwe kremu mozna latwiej zamaskowac. Ja mieszam filtr SpF z zestawu z bialym podkladem (niektore marki maja cos takiego, to sluzy do mieszania z podkladem, jesli ktos ma za ciemny, albo zima jest blady) ja mam z NYX.
Powodzenia, ja walcze dalej.
maggie3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując