Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia podyplomowe, drugi kierunek, kursy - czyli w co warto zainwestować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-19, 22:03   #5
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Studia podyplomowe, drugi kierunek, kursy - czyli w co warto zainwestować?

Moim zdaniem nie warto przesadzać z inwestowaniem w szkolenia, jeśli nie jest to aktualnie potrzebne do pracy.
Owszem, przyjemnie jest się uczyć nowych rzeczy, ładnie to wygląda w cv - ale ładniej wygląda, gdy jest uzupełnieniem do doświadczenia - gdy można nową wiedzę wykorzystać, przydaje się do czegoś.

Dla zobrazowania: znam pomoc biurową po podyplomówce z zarządzania nieruchomościami i kierownika butiku z MBA....

Moim zdaniem lepiej inwestować w języki albo coś dla własnej przyjemności, np kurs wizażu

Ja skończyłam zarządzanie zasobami ludzkimi i uważam, że przydało mi się to średnio jak do tej pory, mimo, że faktycznie zarządzam ludźmi.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując