Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - starannie wytuszowane rzesy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-03, 16:55   #30
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: starannie wytuszowane rzesy..

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Ferrou to nie atak ale ona sama się czepia do innych...

Oceniłam to jak ona tuszuje rzęsy. Mam do tego prawo chyba co? I powiedziałam że niech nie jedzie innym. Ona ma prawo mówić że dziwi ją zachwyt niektórych nad jakimiś rzęsami a ja nie mogę powiedzieć że mi się jej nie podobają?

A co do tych twoich przykładów ładnie malowanych to zgadzam się z Ferrou że są posklejanie nie ujmując autorkom.
Ja odebrałam Twoje słowa jako atak, przykro mi Masz prawo oceniać makijaże innych, zrobiłaś to tutaj, choć powinnaś to zrobić w jej wątku, mi chodzi jedynie o to, w jaki sposób to zrobiłaś. Kurczakzrożna chciała, aby wypowiedzieć się na temat starannie wytuszowanych rzęs, a przerodziło się to w ocenianie jej malowideł co nie powinno mieć miejsca w tym wątku plus dedukowanie, że pewnie to robi przewspaniale choc nigdy nic takiego nie powiedziała/napisała.
Dla mnie było to wyśmiewanie się z autorki wątku...

Dodatkowo moim skromnym zdaniem nie jechała po żadnej z nas, zadała pytanie, stwierdzenie, w moim odczuciu nikogo nie obrażając. Poprosiłam ją o przykłady ładnie wg niej wytuszowanych rzęs i sie do tego odniosłam. Powiedziałam, że jest to rzecz gustu, umiejętności, kondycji rzes tuszu itp.

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
Nie obrazilam, to raz, a dwa napisalam to samo co ty powyzej tyle ze troche inaczej sformułowane, tak czy inaczej - rzecz gustu gdybym byla taka wstretna i czepialska, za jaka mnie odebralas to bym zwrocila Tobie uwage, ze Twoje wypowidzi granicza z atakiem w moja strone, ale mnie to komplewtnie nie rusza...
Nie drapmy sie Dziewczeta
Mi chodziło o twoją pierwszą wypowiedz, którą pozwolę sobie zacytować:

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
To może polecisz nam tusz którego sama używasz, bo sugerując sie treścią twojego postu wnioskuje ze masz i-d-e-a-l-n-i-e wytuszowane rzęsy
Buxa, nie atakuję Ciebie, po prostu odniosłam się, mi się wydaje w kulturalny sposób, do Twoich słów.


Poziomko, ja się z nikim nie kłócę, tylko wyrażam moje skromne zdanie. Jeszcze nie widziałyście jak ja się kłócę
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując