Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 19:06   #1798
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
oj ale oszust! na takich trzeba uwazac, mi na razie (odpukac) nic zlego sie nie dzieje i wszyscy uczciwi sa




ja rowniez czekam na fotki tych cudnych zakupow!!!
heh... ja rowniez dzis spedzilam pol dnia na ebay i trzy licytacje wygralam :P
tylko ze ja na miniaturki poluje, ale chyba sie skusze na cienie pelnowymiarowe dwojki Strawberry cos tam (nie chce mi sie isc na gore sprawdzac dokladnie nazwy) bo dostalam wczoraj miniaturke probke i normalnie cudenko!
powodzenia na licytacji!!! ja jutro znowu siedze bo obserwuje kilka cudeniek co mnie ineteresuja m.in mini maczek peony tylko wlasnie nie wiem po co mi on bo ja tego typu rozo-rozswietlaczy nie lubie... u mnie podkreslaja niedoskonalosci
a Forget Me Not tez za mna chodza... moze sie skusze, jak wylicytuje wszystkie dostepne probki i miniaturki cieni hahah
Ja tez w sumie na miniaturki poluje.. Wlasnie kliknelam 2 x 4g High Impact Mascara in Black Clinique za okolo £6,50 razem z przesylka.. Pomyslalam, ze 2 miniaturki beda bardziej ekonomiczne niz 1 caly tusz - jeden w domu, jeden w torebce lub oba w domu i dluzej zachowa swiezosc ( you know what i mean - najpierw pierwszy, potem drugi ehhh, ale ja madra jestem ) A nad mini cieniami tez sie zastanawiam Buttermilk + Strawberry Fudge trojeczka

Ebay wciaga...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2008-11-08 o 19:07
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora