Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zalozmy ze fashion:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-18, 09:15   #34
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Zalozmy ze fashion:)

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Być może wygląda gorzej ale nie oczekujmy, żeby zupełna amatorka (która jeszcze niedawno malowała powieki tylko jednym kolorem i nie miała zbyt dużego pojęcia o cieniowaniu) bez profesjonalnych kosmetyków, która sama sobie jest wizażystką, modelką i fotografem zrobiła coś co wygląda jak oryginał namalowany przez profesjonalistę (zapewne odpowiednio poprawiony przez grafika).
Mnie się podoba ale nie tyle sam makijaż (choć nie jest aż tak daleki od oryginału jak niektóre z Was stwierdziły) a odwaga i chęć spróbowania i zaprezentowania czegoś innego i nowego.
Myślę Ilonko, że makijaż prezentowałby sie lepiej także wtedy, gdybyś w ogóle całą stylizację spróbowała odtworzyć. tzn wg mnie byłoby lepiej gdybyś zamieściła nawet tylko jedno, lub dwa zdjęcia z tym makijażem ale w ułożeniu ciała (tym razem głowy modelki, spróbowała odtworzyć jej spojrzenie itd.) i rozpuściła włosy
Zgadzam się! Trudno samemu bez profesjonalnych kosmetyków i aparatu odtworzyć gazetowe zdjęcia. Ja chylę czoła przed Twoją odwagą.

Ps. 19 lat - o matko ja mam pasierba w tym wieku
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując