Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-09, 22:33   #1395
bebucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Podkrązone oczy + worki

Mam 16 i chciałbym sie dowiedzieć , ponieważ od urodzenia mam podkrazone oczy ale nie zwracałem na to uwagi od dłuszego czasu znajomi sie pytaja dlaczego tak mam ,
Chciałbym unikac jakis głupich tekstów w moją strone ,


wiem ze miałem zaplenie miesnia sercowego , ale wrecz moja mam ma to samo , aa dokładnie ma worki ale nie ma sinych.
Do jakiego lekarza mam sie udać.? do tego co sie lecze ,, czy do okulisty ./ lepiej prywatnie?
Uzywałęm Świetlika z Avonu a dokładnie liiv botanicals - "krem pod oczy" Witalnosc natury spf 15 , ale po 1 razie jak go uzyłem oczy stały sie bardziej sine i juz tego nie uzywałem.Uzywałęm tez "Hydra energy cooling eye stick z oriflame a tez to nie pomogło ... Uprawiam sport, dobrze sie odżywiam . i nie wiem co mam robić. Miałem badnia krwi itp do Szkoły wiec miałem dobre.


POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

MIAŁEM BADNIA DO SQL I JAKOS COS JAKAS KRESKA WYSZŁA MAŁA ALE / GŁÓWNY LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE WSZYSTKO DOBRZE JEST WIEC BADANIA MAM OK . NO CHYBA ZE NERKI ALE WĄTPIE ;|

Edytowane przez bebucho
Czas edycji: 2008-12-09 o 22:34
bebucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując