Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Gelish
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-05, 13:21   #277
KasiaGelish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Miłośniczki Gelish

Witam dziewczyny!
Jestem milosniczka Gelish od 2 miesiecy. Sa fantastyczne. Inne marki spadaly z moich paznokci po 4-5 dniach a Gelish trzyma bez odpryskow i idealnie 14 dni.
Ale mam pytanie chacialabym zrobic tez french Gelishem. Slyszalam ze jednak nie nadaje sie on bo odpryskuje, kladze sie za duzo warstw i jednak ta biala koncowka sie luszczy. Jakie wy macie doswiadczenia lub sprawdzone sposoby na french Gelish. Ah znalazlam tez na youtube laske ktora kladzie tylko zel structured potem robi biala koncowke Arctic Freeze i potem na to tylko top. Zakupilam juz bialy Gelish i bede probowac w taki sposob, ale moze macie tez inne metody...?Jestem ciekawa?

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Sliczny jest szary z tej nowej kolekcji Urban Cowgirl nazywa sie From Rodeo to Rodeo Drive, maluje nim terza non stop

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

No to super! przeczytalam wszystkie watki a szczegolnie te dotyczace fake Gelish... a wczoraj zamowilam 2 z Allegro za 56 zl. za sztuke i napewno beda to podroby grrrrr.... szkoda ze wczesniej tu nie zajrzalam ((
KasiaGelish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując