Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 09:39   #958
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez capemay Pokaż wiadomość
Posiadam depilator Silk'n Flash&Go, ale pytanie raczej ogólne: w instrukcjach piszą, że należy depilować się co około 2 tygodnie. Moje pytanie: czy częstsza depilacja (na początku) powoduje jakieś skutki uboczne, albo nie daje żadnego działania? Mam tak grube włosy, że praktycznie po 12 godzinach po ogoleniu się maszynką czuć już szorstkość, dzień po ogoleniu mają już milimetr/dwa mm, a przecież chodzi o to, żeby usunąć te włoski, które już nam wyrastają nad skórę, bo muszą być w jakiejś konkretnej fazie wzrostu (zatem gdybym chciała laserować co np. 3 dni, to już włoski byłyby na zewnątrz).
Inne pytanie, czy między depilacją laserową, można golić się zwykłą maszynką i to w niczym nie przeszkodzi?
Miałam ten sam problem, do tego stopnia, że nie mogłam tez golić nóg, ponieważ włosy rosnąć podrażniały mi naskórek i drapałam się do krwi... Więc ja stosowałam silken'a pro raz w tygodniu przez pierwsze 2 miesiące - nic się nie działo. A silken pro ma takie same parametry jak Twój więc ja bym Ci dała zielone światło na częstsze zabiegi, nie wiem jednak czy co 3 dni ma to sens... Ale zalecam też obserwowanie skóry i jednak przy wystąpieniu podrażnień zaniechanie częstych zabiegów.
Między zabiegami należy włosy golić, takie sa zalecenia producenta. Ja epilowałam jak miały własnie około 2 mm, wtedy laser je chyba jakoś lepiej łapał, niż kiedy były ogolone na zero.
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując