Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 15:52   #3652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
W pelni zgadzam sie z tym co napisalas. Ja po prostu lubie kremy i to jakie daja ukojenie dla skory, inne kosmetyki takie jak rozne plyny i sera tez to daja ale jednak jest to krotkotrwale uczucie komfortu, po paru chwilach skora domaga sie czegos wiecej (mowie o sobie )ale wiadomo, ze kremy to jedno a drugie to zdrowy styl zycia, odpowienie nawilzenie od wewnatrz itd.
I znowu jesli chodzi o peelingi - ja je uwielbiam ale dranstwo mi szkodzi. Zawsze (!) na drugi dzien mam przynajmniej kilka nieprzyjaciol takich ktore ewidentnie powstaja przez rozsianie bakterii, a nie przez zapchane pory. Zlituje sie i nie bede ich opisywac
Oj, współczuję. Ja obecnie używam maseczki Balm Balm, tej z hibiskusem. Jest to maseczka z peelingiem. Cudowna, nic mi po niej nie wyskakuje. Ale oczywiscie nie namawiam Świetna jest też maseczka Khadi Wetiver, również peelingująca, ale nie namawiam. Tak sobie tylko piszę
Mam tez peeling enzymatyczny Phenome, jest całkiem ok, ale nie każdy będzie z niego zadowolony. Trzeba lubić enzymatyczne

Co do serum to warto próbować, bo są przeróżne. Może po prostu jeszcze nie trafiłaś w nic idealnego dla siebie.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez betty_bb Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażystki

Jestem pod wielkim wrażeniem tego forum, znalazłam tu mnóstwo świetnych informacji, a także ostatnio właśnie to forum uświadomiło mnie, jakimi świństwami się smaruję. Postanowiłam że przerzucę się na kosmetyki naturalne, jeszcze nie wiem na jaką firmę się zdecyduję, może Sante.... ale przeglądałam oferty sklepów internetowych i zauważyłam że jest bardzo mało kosmetyków do cery naczynkowej, a niestety jestem jej posiadaczką więc czy jesteście mi w stanie coś polecić?
Ja polecam Essentially yours i Aubrey Organics. To, że nie pisze, że cos jest do naczyńkowej cery nie znaczy, że się do niej nie nadaje Należy szukać krótkich składów, nieperfumowanych. Z sante ponoć dobry jest peeling kasztanowy. No i takiej cerze na pewno będą służyć półprodukty np z Biochemii urody, mazideł, e-naturalnie itp.

Polecam też nasz drugi wątek, a raczej już piąty: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując