Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 20:01   #931
miedziajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hej,

mam pytanie do doświadczonych koleżanek
otóż w chwili obecnej mam na głowie głęboki mahoń z garniera (szampon koloryzujący) - gdy go nałożyłam na jesień szalenie mi się podobał i co dwa miesiące odświeżałam kolor szamponem. W chwili obecnej mam już odrosty, kolor nieco się zmył i został mi taki wypłowiały ciemny rudy na czubku głowy (widać bardziej intensywnie myję włosy przy skórze głowy), a na końcówkach jest dalej mahoń, ale na szczęście już nie taki ciemny, jak wcześniej. W zasadzie chciałabym utrzymać kolor z końcówek, ale nie mogę znaleźć identycznego koloru wśród szamponów.
Zaczęłam się więc zastanawiać nad bursztynem L'Oreala, jednak w zasadzie jestem szatynką, mam ciemne naturalne włosy i nie wiem, czy szampon mi chwyci włosy, czy też powinnam iść do fryzjera, bo jednak to jest duży przeskok z kolorów i boję się, że bez rozjaśniacza się nie da (co mnie smuci, bo nie chciałam takich syfów rozjaśniających mocno dawać na moje włosy).

Pytanie więc brzmi czy z głębokiego mahoniu uda mi się przeskoczyć na bursztyn l'oreal
miedziajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując