Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wojtyło-mania???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-02, 15:27   #19
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Wojtyło-mania???

Cytat:
Napisane przez ufcio
ja sie przyznam, ze rok temu byłam na mszach przez 2 godziny (nie chadzam do kosciola zbyt czesto) i dzisiaj tez sie wybieram, i to wczesniej niz jest msza, zeby sie wyciszyc porozmawiac z Bogiem...
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale mnie właśnie denerwuje taka postawa. Zmarł JPII kościoły raptem się zapełniły. Minął miesiąć od Jego śmierci - wszyscy zapomnieli o niedzielnej mszy, bo i po co pamiętać? Dziś mija rok, wchodzę do Kościoła i co widzę, tłum. Uważam, że jezeli ktoś chce pokazać, że o Nim pamięta to powinien to robić nie tylko "na pokaz" raz w roku, 2 kwietnia.

Cytat:
Napisane przez Madia
Mi się nie podoba to i to bardzo....te pomnikowania, ulicowania, wiecowania i inne takie....pełno książek, zdjęć,artykułów....dajmy sobie na wstrzymanie :/
To mnie też strasznie denerwuje Zdziwiłam się, kiedy po śmierci Jana Pawła nasza szkoła raptem zmieniła nazwę z im. Tadeusza Kościuszki na im. Jana Pawła II. Pytam się po co? Czym nasza szkoła sobie zasłużyła aby nosić imię tak Wielkiego Polaka? Co jest w tym najśmieszniejsze - Dyrektor zamówił wielki napis na ścianę aby wyeksponować nazwę naszej szkoły. Zapomniał tylko o jednym małym szczególe, o skrócie "im.". I teraz wygląda to tak, jakby nasza szkoła była własnością Jana Pawła II.


Poczekajmy dwa - trzy lata, a o rocznicy śmierci JPII nikt nie będzie robił takiego "show". Połowa tych, których "najbardziej dotknęła śmierć Papieża Polaka" nie będzie pamiętała daty jego śmierci.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując