Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galaretowaty śluz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-18, 15:18   #19
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Hej kobiety ja mam takie pytanie. Przed @ od czasu do czasu mnie cos zaswedzialo, bralam przez 6 dni clotrimazol. Przeszlo. Wzielam lactovaginal i nastepnego dnia @. Teraz jestem 3 dni po okresie. (10 d.c.)To co mi dolega to lekkie pieczenie, ale nie w środku. Na zewnatrz zaraz przy wejsciu. Pomyslalam ze to jakies otarcie. Bedac w toalecie zauwazylam na papierze galaretowaty sluz. Prawie przezroczysty (lekko zabarwiony na zolty odcien, ale mysle ze to mocz. )Zupelnie inny niz dotychczas mialam. Myslicie ze cos jest nie tak i ma to zwiazek z tym pieczeniem przy wejsciu? Od razu mowie ze do konca miesiaca ani nie mam czasu(praca) ani nawet za bardzo pieniedzy (wydatki) na gina.

mi to wygląda niestety bardziej na infekcję, może spróbuj przemywać miejsca piekące ziołami, posmarować clotrimazolum lub alantanem i chodzić w przewiewnych, wygodnych, bawełnianych majtkach? do tego lacibios femina. lepiej doustny probiotyk żeby dodatkowo nic nie podrażniać już podrażnionego w trakcie aplikacji. choć jednak sugerowałabym wizytę u lekarza...
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując