Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 08:18   #680
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20
przede wszystkim nie załamuj sie tak! musisz byc cierpliwa. tradzik to nie jest łatwa sprawa, czasem dotyka bardziej czasem mniej. niektóre osoby maja z nim tak duze problemy, ze wstydza sie pokazywac na ulicy, a tymczasem to nie zaden wstyd, przeciez to nie jest twoja wina, ona tkwi gdzie indziej. bardzo dobrze, ze sie nie poddajesz i dalej próbujesz leczyć swoja skóre. moze kiedys nadejdzie dzien, kiedy wreszcie sie uspokoi, a Ty bedziesz mogla spojrzec w lustro z zadowoleniem??
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Dziekuje bardzo za słowa otuchy . Obecnie smaruje sie acne-dermem i widze poprawe i naloze puder i jakos jest, grunt nie tracic nadzieji. Uważam, że najwazniejsze w walce z trądzikiem jest sparcie i bliskich osob i tych calkiem obcych. Moj chłopak caly czas powtarza, że moge być cala w pryszczach i tak mnie bedzie kochał i to mi dodaje otuchy, albo moja mama ciagle mi mowi, ze nic nie widać , a tata zebym sobie posmarowała kocią kupą to mi pomoze .Także mysle ze bedzie dobrze i takiej wiary rowniez wam zycze.Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora