Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-03, 18:47   #4075
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Peach passion- casting nie rozjaśni Ci włosów do jasnego , słomkowego blondu, ocieplić swój kolor i zostawić na poziomie jasności (czyli słomkowy średni blond) uzyskasz kolorem blond. Tylko go już nie ma , trzeba by było poszukać w internecie. Ewentualnie możesz spróbować 8304 jak gdzieś dostaniesz ale tu radziłabym dokupić profesjonalny utleniacz 6% (w castingu jest 3 % bodajże, ukrywają info o tym jaki jest) . Tylko że z 6% już będzie jak farba, więc musisz się zastanowić czy tego chcesz.
A jak może wyjść trochę ciemniej to 730 jest złotym , ładnym blondem , ale to już pod ciemny blond podpada (ale nie mysi! )
tranqil- a miodowy kasztan? Ma ciepłe ale nie wiśniowe refleksy, ale to jest ciemny brąz. A rozjaśniasz najpierw? Bo obawiam się,że z ciemnego nie uzyskasz średniego.
Pralinka jest ciepła -530 (ale na odrostach , jeśli jaśniejsze, wychodzi coś pod rudy , dziewczyny często o tym pisały)
Czekolada -535 -podobno wychodzi mocno mahoniowo
Mroźny kasztan 415 i mrożona kawa(czy jak tam sie ta druga nazywa, chocolate truffle 515) są specyficzne, bo mahoniowo popielate, mi podpadają pod chłodny fiolet
Z jaśniejszych caffe latte jest cieplutka - 623 ale problem z dostępnością jest
Bursztyn -645 na ciemniejszych włosach (brąz średni-poziom 5 do 6 nawet) nie wyjdzie rudy tylko taki kasztanowy, na jaśniejszych grozi rudością bądź czerwienia.
Karmel jest już jasnym brązem , ciepłym , daje właśnie taki czekoladowy odcień, myślę że i tak wyjdzie ciemniej .
No i jeszcze potruję trochę-najładniej kolorek wyjdzie,kiedy rozjaśnisz jeszcze 2 tony włosy łagodnym rozjaśniaczem bo farba farby nie ruszy dużo (a co dopiero szampon)

Dzieki za wyczerpującą odpowiedź

Rozjasniac na pewno nie bede, gdyz mam zbyt delikatne wlosy, bede farbowac na to co mam a kieeedys obetnę sobie te ciemne czesci
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora