Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-11, 20:34   #1395
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Widziałyście nową promo na Tru? "100% świeżości i oryginalności od 1999 roku" Szczególnie ta świeżość mnie zaskoczyła Dziewczyny my mamy poprzewracane w głowach i nam się tylko wydaje, że Zenek nam purchawy przysyła. 2008? Toż to zenkowa świeżynka
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23173101]

Może zamiast 'do' powinno być 'z' , ale z rozpędu im się pomyliło: "100% świeżości i oryginalności z 1999 roku " [/QUOTE]

Ha ha ha o tym samym pomyślałam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23180304]Ja chcialam sie przywitac bo mnie kilka dni nie bylo. Sporo problemow i ogolnie nie fajnie. Z TZtem dalej roznie. Ogolnie to jest super, ale jak juz zaczniemy sie klocic .
Bylam u lekarza z moimi zatokami. Opowiedzialam Pani o moich bolach i czestej nienawisci do swiatla. Stwierdzila, ze przy zatokach nie cierpi sie na swiatlowstret, wiec raczej to silne migreny. Odwiedzilam tez rentgena i mam "zmniejszony stopien upowietrzenia prawej zatoki szczekowej" . Nie mam pojecia o co kaman, wiec zobaczymy, co lekarz powie.
Wlasnie siedze w swoich pieknych UGG. Przyszly wczoraj. Zamowilam je dzieki uprzejmnosci Albinka (dziekuje jeszcze raz ), ktory uzyczyl mi swojej 10% znizki na ASOSie. Mimo znizki buty i tak kosztowaly ponad 700 zlotych . Wrazenie jest takie, ze buty sa bardzo dobrze zrobione a futerko w srodku jest miekkie jak kaczuszka .

btw: znacie jakies dobre tabletki na migrene?[/QUOTE]

James super że masz już swoje butki
Na migrenę ja biorę ketonal, nic innego mi nie pomaga
Tylko on jest na receptę.
Maja mama kupuje takie rozpuszczalne tabletki Solpadeine, też niezłe są na taki nieco mniejszy ból

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
fajnie ze buciszcza dotarły oby się ciepło nosiły

a ja się zastanawiam nad cieniami YSL

http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...784/?CatgId=34

niech mi ktoś wybije z glowy
Na truskawkowych zdobyczach są fotki iliosa

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Jamestown czy twoje UGG maja usztywniona piete?

Coreczka ma na imie Milenka Dziekujemy za zyczenia
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a prosze
Śliczne imię i śliczny maluszek
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora