Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 17:35   #1401
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23180304]JBylam u lekarza z moimi zatokami. Opowiedzialam Pani o moich bolach i czestej nienawisci do swiatla. Stwierdzila, ze przy zatokach nie cierpi sie na swiatlowstret, wiec raczej to silne migreny. Odwiedzilam tez rentgena i mam "zmniejszony stopien upowietrzenia prawej zatoki szczekowej" . Nie mam pojecia o co kaman, wiec zobaczymy, co lekarz powie.
Wlasnie siedze w swoich pieknych UGG. Przyszly wczoraj. Zamowilam je dzieki uprzejmnosci Albinka (dziekuje jeszcze raz ), ktory uzyczyl mi swojej 10% znizki na ASOSie. Mimo znizki buty i tak kosztowaly ponad 700 zlotych . Wrazenie jest takie, ze buty sa bardzo dobrze zrobione a futerko w srodku jest miekkie jak kaczuszka .

Taszanta, uzywalam ostatnio maseczki Clinique kilka razy,tak jak obiecalam. Mam cere mieszana i wiecznie zapychajace sie pory. Za 100 zlotych nigdy bym jej nie kupila. Podobny efekt (moze nawet lepszy) daje zielona glinka w tubie.

btw: znacie jakies dobre tabletki na migrene?[/QUOTE]

Dzieki za info, czyli maseczka nie rzuca na kolana

I gratuluje UGG, wiem jaka to radocha jak się w końcu dostaje coś tak wymarzonego

Migreny wspólczuje, też niestety mam z nią do czynienia, zwykle pomaga mi Ibuprom Max, czasami jak jestem w RFN to kupuje Dolormin Migraene, to też bez recepty i nawet fajnie działa. A ostatnio kupiłam Amigrenex, ale to na receptę - jeszcze nie wiem w sumie jak to działa, bo to niby od niedawna jest na rynku, ale podobno to polski odpowiednik zagranicznych leków które kosztują ok. 150 PLN a ten tylko 12 PLN, a więc jest różnica

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Coreczka ma na imie Milenka Dziekujemy za zyczenia
Ja też gratuluje:roz a:

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
miałam cały dzień wizytacje przyjaciółki więc nie zaglądałam ale donoszę że kliknęłam mikrodermabrazję - załapałam się na kredkę CK i na dodatek ten krem lancoma z okazji 100% świeżości - i już sobie wyobrażam jaki on będzie stary
nie do końca wiem czy płacić za ten zestaw - tak go wczoraj klikłam żeby sie załapać ewentualnie na tą kredkę - ile z Was go brało?
bo nie chce żeby było jak z Muradem że wszystkie kupiły a ja sie obudziłam jak nic nie było.....



wchodze teraz na tru i widze że jest nowa promocja z gratisami za zakup 25 usd - ja wczoraj załapałam sie na kredkę ale teraz zastanawiam się czy nie zmienić zamówienia i zamiast kredki wziąć ten podkład lub róż - co myślicie? co będzie fajniejsze?
Do mnie leci ta kredka,wziełam ciemny blond, na różyk też się chyba załapie ale najbardziej śmieszy mnie ta wielka reklama próbki kremu Lancome którą Zenek tak kusi, ta gratka ma całe 10 ml

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć dzieki Taszanta

__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora