Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-17, 20:30   #3433
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Też sobie właśnie pomyślałam ile musiałam mieć zanim z włosami zaczęłam eksperymentować
A włosy masz cienkie czy grube? u mnie dość dużo ich jest ale są raczej cienkie
Cienkie i grube ale teraz po rozjaśnianiu cienkich więcej Zawsze miałam mizerne ale kiedy zaczęły mi lecieć, już będzie z 3 lata zaraz, to 3/4 wyleciało i tak dosłownie 3/4 I to nie od zabiegów, bo te zawsze robiłam. To organizm po ciążach i stres najwięcej krzywdy mi narobiły. Stres jest najgorszy, bo tego nie uleczysz wcierkami...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Obwód kucyka.


Ja mam gęstą grzywkę (taką ścinaną na równo nad brwiami, ciężką, która oczywiście do kucyka się nie mieści), mocno wydegażowane włosy od spodu, część włosów wypada mi z kucyka (na dole przy szyi i po bokach) a i tak mam więcej cm w obwodzie. Wzięłam recepturkę, aby je mocno ścisnąć i nadal mam więcej. Już nawet nie będę pisała ile.

Albo rzeczywiście te perypetie włosowe musiały osłabić włosy. Albo może po prostu włosy po mocnym rozjaśnianiu (i to nie pojedynczym) są takie bardziej podatne, uległe, miękkie i jak je się je rozczesze i złapie razem to są bardziej zwarte? Stąd mniejszy obwód.

Szczerze mówiąc nigdy nie mierzyłam włosów "w kucyku", więc nie wiem ile mają moje po rozjaśnianiu. Kiedyś sprawdzę.
Sprawdź i nie pisz bo my tu chyba zawału dostaniemy...

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Pozostało nam (mi ???) tylko płakać lub zainwestować w peruki i doczepki...

Mówiłam, że znajdę prawie wszystko
doczepki

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Odnośnie twojego obwodu kucyka, to ja nie chcę wiedzieć, bo będę ryczeć jak głupa, że mi natura poskąpiła.
Albo jako pierdoła stałam nie w tej kolejce co trzeba i wzięłam za dużo cycków i tyłka...
Stałam za Tobą...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-17 o 20:31
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora