Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do niczego się nie nadaję
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-29, 09:08   #21
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Do niczego się nie nadaję

Cytat:
Napisane przez marta12386 Pokaż wiadomość
Do coffe: Zgadzam się z twoim stwierdzeniem, masz rację, ale powiem ci jeszcze jedno. Nie raz w rozmowach z pracodwcami przekonywałam do siebie, logicznie uzasadniałam to że powierzone stanowisko jest własnie dla mnie. Nie wywyższałam się , ze nie wiadomo czego nie potrafiei że jestem super, ale mówiłam w ten sposób że potrzebuję kogoś to dał by mi szansę, przekonał się do mnie, mówiłam ze potrzebuję doswiadczenia, i nie mam wygórowanych wymagań co do pensji, niż najniższa krajowa. Dam z siebie wszystkożeby tylko ktoś sie do mnie przekonał. :
Serio tak mówiłaś pracodawcom? Też bym Cię nie zatrudniła po takich wyznaniach. Wiesz dlaczego? Stawiasz siebie w pozycji ofiary losu, osoby której nikt nie chce i żebrzesz o pracę. Pamiętaj - nie wolno Ci wzbudzać litości u pracodawcy. Takie zagrania odnoszą wręcz odwrotny skutek. Mówisz "Jestem taka biedna, nikt mnie nie chce, daj mi pan pracę za najniższą krajową". Rób tak dalej, to nikt Cię nie zatrudni, tzn. być może zatrudni Cię wyzyskiwacz, krętacz, który każe Ci pracować po 12 godzin na dobę na umowę zlecenie. Masz być pewna siebie i iść na rozmowę z uśmiechem, a nie robić z siebie cielę.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując