Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-19, 19:21   #754
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Żony 2016 część 6.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Wystarczy co widzę i znam opinie innych dziewczyn na temat tego nosidła więc to nie tylko moje zdanie

nie mam nic do nosidel ale dobrych nosidel i sama się na pewno na jakieś zdecyduje później. Wystarczy trochę poczytać żeby zrozumieć i się nie irytuj bo widzę że nie masz dobrych argumentów i zaczynasz pisać że terroryzuje ja napisałam swoja opinie, żeby Cie uświadomić ale jeśli tego nie akceptujesz, super Twoja sprawa ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja znam opinię kilku osób co do tego nosidła i nie jest ona negatywa a wrecz przeciwnie. I również nie jest to tylko moje zdanie.
Z jakiej racji ty masz mieć co do tego racje ??


Nie no sorry, to ja z upy wyjechałam z rozszerzaniem diety i wciskaniu 2miesiecznemu dziecku rosołku i przytyku do rad babci.
Czytałam lipcówki i też wiem jaki masz nacisk na kp.. czepiasz się dla zasady czy jak ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Zauważyłam, ale regularne baty są wskazane

Blanka, to w sumie dobre informacje od lekarza. A skoro miałaś ciąże biochemiczne to nie znaczy, że z nasieniem ok?

Zjadłam jajka z boczkiem na kolację zgrzeszylam, ale bylam dziś na siłowni, więc nie mam wyrzutów
Niekoniecznie musi być ok, mogą być np. Za wolne plemniki..
Będziemy czekać na wyniki, jesli w tym cyklu się nie uda będziemy mieli czarno na białym.
Trochę się M. Załamał,bo dotarło do niego że faktycznie to może być problem u niego,ale poradzimy sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-09-19 o 19:22
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora