Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 10:17   #1304
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
mozliwy jest wysyp po ocm, nigdy wczesniej nie miałam żadnych niespodzianek a tu nagle broba cała zbombardowana, nie wiem co robie żle uzywam migdał/ rycyna 20/80 nie moge przykladac za goracej szmatki bom naczynkowiec za mocno tez buzi nie potre, moze zmyc ten olej jakims detergentem jeszcze ale czy to sens wtedy wogóle? help
Indios już Ci pisała, że przejrzeć koniecznie trzeba wątki poprzednie! Wysyp jest normalny i jak najbardziej w porządku - oznaka oczyszczania cery - pozbywania sie toksyn, więc nie kombinuj z niczym, tylko poczekaj aż to się unormuje.

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
btw. po trzech dniach poza ogólnym wygładzeniem twarzy i zmniejszeniem zaczerwień większych efektów brak (jestem niecierpliwa :P).
Może akurat u Ciebie trzeba więcej czasu? ;-)

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Ja bym się bała użyć oliwy z oliwek do skóry tłustej
Ewcia mam mieszaną ze strefą T, próbowałam i oliwy z oliwek i lnianego, bardzo ciężkie są i już wiem, że na pewno więcej ich nie użyję.

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ja też używam Diacnealu (jeszcze stara wersja ;]) i stosuję też maseczkę z sody
Tylko że ja Diacne nie smaruję codziennie, tylko co jakieś 2-3 dni W dni poprzedzające- nawilżam Tak samo po masce z sody.
Nie wyobrażam sobie nałożyć Diacne po tej maseczce Brrr
Ja już starej nie mam, teraz idzie tubka nowszej wersji. Maseczkę zrobiłam, ale coś mnie podkorciło by mąki ziemniaczanej sypnąć - super sprawa, ładnie tak naciąga skórę, i teraz już wiem czemu nie nałożyłabyś kremu po tej maseczce
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując