Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie pieprzyków i znamion
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-30, 21:01   #145
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Szugarbejb, to sporo zapłaciłaś!!! To cena razem z badaniem histopatologicznym za wszystkie 3? Były jakieś podejrzane? Ja tyle zapłaciłam za 6 pieprzyków i to podczas dwóch zabiegów, nie usuwałam wszystkich za jednym razem. I nie u chirurga onkologa, tylko u chirurga plastycznego... Życzę Ci, żeby wszystko się ładnie zagoiło. Parę dni będzie piekło/pobolewało i przestanie... a dr Bębenek to już profesor? Nie dr nauk medycznych? Wracaj do zdrowia

Tak, to jest cena razem z badaniem, wszystkie 3 były podejrzane (tzn. nie jakieś bardzo, ale powiedział, że w tym roku już powinnam je wyciąć, bo były w strategicznych miejscach - pod ramiączkiem stanika i pod zapięciem). Miałam właśnie wybór iść albo do plastycznego (Knakiewicza, bo moja Mama się tnie w różnych miejscach u Niego) albo do Bębenka, to poszłam do Niego. No tak słyszałam, że jest już profesorem, ale głowy nie dam.

Idę jeszcze jedno usunąć, za miesiąc - błękitne na nadgarstku, głęboko w skórze ... Ech.


A Ty u kogo byłaś ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując