Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 13:02   #722
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1137160 7]A nie masz problemu z opadającym pH ? Ja zrezygnowałam z kwasów PHA właśnie ze względu na problem ze stabilizacją odczynu kosmetyków (zarówno kremu, serum jak i toniku). A próbowałam już różnych sposobów, żeby ustabilizować pH... podgrzanie, ustalenie wyjściowego pH na wyższym poziomie... i nic z tego: na drugi dzień pH zawsze było w granicach 3. W efekcie zamiast uspokoić naczynka kilka razy nieźle je podrażniłam.[/quote]
Wiem, czytałam że niektóre z Was mają problem z ph. Ale ja tak szczerze powiedziawszy nigdy nie sprawdzałam ph na drugi dzień, bo nie wydawało mi sie to konieczne. Więc może moje też spada ale widocznie mi to nie szkodzi. Tylko przez pierwsze 2-3 dni ,jak zaczęłam stosować pha leciutko mnie szczypało, przez chwilkę. Jak będę robić nową porcję to postaram sie sprawdzić to ph nastepnego dnia.
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując