Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-13, 20:00   #3304
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Dobrze celujesz, widze,że mamy podobne odcienie.Ja stosuję warm medium beige a jako ciemniejszego wydania medium tan. I jest super.Bardzo dajne przejście.Natomiast Toffee jest juz na prawdę mocno ciemniejszy od tych dwóch które wymieniłaś...ale jesli cos, przyda ci się na brązerek... a jakie stosujesz róże? pytam bo chyba jesteśmy podobnym typem urody...zastanawiam sie jeszcze ajką masz cerę??? Moje minełay ciemnieja jakos w ciągu dnia, zastanawiam sie czy to nie przez przetłuszczanie się skóry...stosowałam już kaolin z EDM, sam kaolin, bentonit, silikony, glinke białą i nic...kurcze, nadal po 4-5h twarz nadje się na zmycie i kolejne malowanie...załamka
Zobaczymy z tego co piszesz powinny mi przypasować te odcienie jeśli chodzi o ten toffee to właśnie do przyciemniania go chcę lub właśnie jako brazerek Obecnie z róży używam snuggle-na policzki, everyday bronzer do modelowania i na to waffle cone daje to niezły efekt chociaż przyznam że snuggle jest dla mnie troche za "różowy" wolę cieplejsze odcienie bardziej brązujące dlatego snuggle oszczędnie tylko dla ożywienia Mi też minerały ciemnieją w ciągu dnia ale to tylko minimalnie więc jest to prawie niezauważalne, mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się wtedy przejadę pędzlem i po problemie lepsze to niż kolejna warstwa. Próbowałam też kaolinu ale efekt był marny a nawet wydawało mi się że jest jeszcze gorzej... dlatego minerały stosuję bez dodatkowych mazideł nakładam je na suchą oczyszczoną skórę i tak jest najlepiej
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora