Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-05, 15:53   #510
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez sroczka23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! jestem nowa.. dziś pierwszy raz weszłam na wizaż bo buszuję po necie z nadzieją, że rozwiąże swój problem.. Pewnie trochę się rozpisze Na początku to chce Wam napisać, że jesteście świetne, naprawdę wasze rady i opinie mogą zastąpić przyjaciółkę, której brakuje.. Mieszkam w Grecji. Przeczytałam prawie cały wątek. Zainteresowałam się C&S dzięki reklamie, wpisałam w google i tak trafiłam do Was.. Przechodzę do rzeczy: Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów sama w domu. Od zawsze robię pasemka blond u fryzjera. Moje naturalne to typowy polski blond czyli "mysi", dosyć jasny. Mam dość pasemek bo bardzo niszczą włosy i zwyczajnie mi się znudziły. Mam sianowate włosy, prawie za każdym razem prasuje, żeby wyglądać jak człowiek. Nie chce mi się biegać do fryzjera z odrostami i za każdym razem płacić sporo kasy. Mam jasną karnacje i niebieskie oczy dlatego raczej odpadają ciemne kolory choć nie ukrywam zawsze marzyłam o czekoladzie Bardzo podoba mi się np. kolor Marty z "Teraz albo nigdy" choć nie mam pojęcia jakbym w nim wyglądała, zawsze byłam blondi i trochę się boję. Czy któraś z Was wie czym mogłabym uzyskać podobny efekt w domu? Może orzech laskowy???? W sumie to chwalicie C&S. Chciałabym po prostu coś zmienić i mieć w końcu miękkie i błyszczące włoski!!! Błagam o pomoc i rady. Zaraz wybieram się do drogerii obadać farby i kolory. ciekawe czy znajdę C&S Z góry wam dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam
A może farba do włosów o kolorze blond. Jeśli masz jasne włosy to farby blond powinny dobrze łapać włosy na ładny blond. Ja też mam dosyć jasne włosy i farbuję na blond. A są farby, które nie niszczą włosów. Ja używam Loreala i nie niszczy włosów, ale tu jest wątek o Garnierze. Loreal Stockholm nie niszczy włosów, ale czy inne niszczą czy nie to nie wiem, bo nie znam się. Może zobacz jakiś jasny lub bardzo jasny blond z Garniera Color and Shine. Bo jak masz jasne włosy i nałożysz ciemny kolor to czasami może być szok. Wiem po sobie. Miałam kiedyś bardzo jaśniutki blond perłowy i nałożyłam na to jasny blond. Maskra miałam tak ciemne włosy, że ten "jasny blond" nie miał nic wspólnego z jasnym blondem...
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując