Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LaurEss
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-30, 23:04   #716
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Do mnie dziś dotarła paczucha


Już są Twoje linery wyglądają pięknie, moje dwa zresztą też. Jutro wielkie testowanie primera, finishera i podkładu tylko sama nie wiem którego Czy Soft Golf Elemental czy Sotf Tan Ethereal No i chyba podkradnę jakiś Twój linerek śliwkowy i połączę go z gratisowym cieniem w fiolecie
Yeyeye juz sie doczekac nie moge

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No to ja tu troszke pomarudze na lauresika

Oczywiście za moim wzorcem makijażowym (czyt. DominkąB) tym razem napaliłam się na czarnowatego smoka. No i wzięła ja sobie hematite. Fajny, taki satynowy w pudełku i na oku fajnie wygląda, ale... ale zaraz po umalowaniu, niestety blednie i od 11 do 3 po południu to tylko taka brudna, nawet nie szara mgiełka po nim zostaje. właściwy kolor się ulatnia i sama jego baza taka jest nijaka. A kładę na artdeco
No i Etheral tez porażka. W świetle sztucznym idealnie jak gładko, ale z odległości pow. 30cm, bo bliżej to jeden błysk.. Za to gdy podeszłam do okna to szok! tego jeszcze nie widziałam, bym sobie taką skorupę, bo nawet nie tapetę walnęła. Ale za to kolor prawie ideany mi sie trafił. No i po kolejnych testach to strasznie się świeci a w miejscu dotknięcia bp. palcem pozostaje puste miejsce... także ta formuła odpada z dalszych testów. Elemental lepiej, ale szału też nie ma. ale to jeden dzień. dam mu szansę, co byście mi nie powiedziały, że marudna jestem
Tutaj mnie nieco zmartwilas bo tez wzielam ten kolor,co prawda sampla zeby zobaczyc co i jak ale duzo sobie obiecywalam po tym kolorze.
Dajesz go jedynie na baze czy moze jeszcze czyms utrwalasz?pytam sie dlatego bo ja mam problem z cieniami EDM-za cholere zaden nie chce sie trzymac jak nalezy,kolor bladnie i znika ale wzmacniam je linerami CS i jest ok-tylko,ze z drugiej strony nie zawsze chce mi sie bawic w takie kombinacje rano.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując