Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Maybelline Concealer Superstay 24H
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 15:33   #58
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: nowy podkład Maybelline Concealer Superstay 24H

dzisiaj uzylam po raz pierwszy, mam go na sobie od godz.8:00 jak na razie jeszcze sie trzyma( chociaz przydala by sie poprawka na syfkach, ale to raczej korektor sie starl -przymierzalam dzisiaj ubrania w sklepie wiec pewnie na ciuchach troche jego zostalo :P ) mam kolor 30sand bardzo ladny bezyk, tak jak wczesniej ktoras pisala -jest to kolor pomiedzy buff a sand beige revlona- fakt, czolo zaczelo mi sie swiecic po 3godz -ale dla mnie to zaden problem. podklad jest lekki co umozliwia poprawki (czego nie moglam robic przy revlonie). jakos super mocno nie kryje, ale ze to jasny kolor to mu wybaczam bo ciezko jakimkolwiek jasnym podkladem zakryc syfy -revlon tez nie kryl ( ani buff ani sand beige)-

dodam ze twarz musnelam+policzki bronzerem z golden rose i kurcze trzymaja sie caly czas (chyba bedzie dobra para z nich)

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

ps wasze podklady tez byly takie leciutkie(opakowanie)???? ????????????????????????? ??????? spodziewalam sie ze bedzie ciezyszy skoro jest w szklanym sloiczku(chociaz te szkolo nie jest z kolei tez jakies super grube).

jak pouzywam go dluzej to zdam zdam relacje jak sie sprawdza. no i "ponosze" go bez bronzera dla bardziej widocznych efektow.
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując