Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-26, 20:14   #4567
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
pytanie do posiadaczek pryszczatych jakim pędzlem nakładacie puder? ja do tej pory używałam chowanego sephory, ale chciałabym jeszcze jakiś stacjonarny, który do pudru sypkiego też by się nadał.
Ja nakładam Artdeco z kozy kaszmirskiej (z wiewióry jakoś mi się nie rozprowadza równo, a jednak ten puder wymaga lekkiej ręki i dobrego rozprowadzenia).

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Noor miałam cichą nadzieję, że zajrzysz tu i podpowiesz nie miałam pojęcia, że skład pryszczatych jest inny.... no to teraz jak w banku muszą być moje i znowu przez Was
Dodałam skład przyszczatych do ich karty w KWC. Jak ktoś zidentyfikował swoje zapychacze, może sprawdzić, czy ich tam nie ma ("caprylyl glycol" mimo brzydkiej nazwy raczej nie trzeba się w nim obawiać - powinien działać wręcz bakteriostatycznie i został użyty prawdopodobnie w obu jako konserwant, zamiast parabenów).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-06-27 o 11:26
Noor jest offline Zgłoś do moderatora