Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-16, 08:21   #5007
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

kochane jestescie.

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Fergi gdzie byłas jak Cie nie było?
Niestety stracilismy bardzo kochanego i waznego czlonka rodziny.. musialam sie wylaczyc na jakis czas z zycia i internetowego i spolecznego.. Nie chce Wam pisac o rzeczach przykrych i smutnych..zwlaszcza ze staram sie z tym jakos pogodzic.. Mam jednak ogromne wyrzuty sumienia, tak bardzo chcialam sie z babcia zobaczyc za 2 tygodnie(lece do Polski) i .. nie zdazylam Chyba uswiadamiamy sobie jak bardzo kogos kochalismy gdy go stracimy..
Zaluje ze nie polecialam wczesniej.. zaluje ze nie spedzalam wiecej czasu z babcia bedac na studiach(czasy licealne, podstawowka, bylam u Niej kazdego dnia!) zaluje ze nie dzwonilam tak czesto.. Pozniej babcia zaczela byc chora i mieszkala z nami(w moim domu rodzinnym).. ale ja zagranica. czuje sie zle, winna i tesknie za nia bardzo-mimo ze wiem ze smierc byla juz dla Niej ukojeniem, cierpiala bardzo.. to strasznie boli i nie wyobrazam sobie stracic kolejna bliska osobe.. chyba to czego najbardziej sie boje to smierc ukochanych ludzi..

Przepraszam ze Wam tak z rana smuce, musialam jakos sie "wytlumaczyc".


Troche Was nadrobilam, ale juz za pozno wracac do jakis tematow, a jakbym zaczela wielocytowac to zajelabym 3 strony

Narazie musze Wam koniecznie polecic moje nowe odkrycie, choc znane na wizazu i polecone przez znajoma wizazanke-BB CREAM. Fantastyczna alternatywa miedzy mineralami a klasycznym podkladem, dzialanie lecznicze, a trwalosc, krycie i efekt koncowy jak dobry drogeryjny, kryjacy podklad. Jestem zachwycona!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora