Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-21, 07:48   #1025
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

mara_m

Angela
Na serdecznym jest trochę szerszy od środkowego,fakt, ale ja to zauważyłam dopiero jak mi napisałaś A przy skórkach jest blee na wskazującym jak wcześniej pisałam, ale na serdecznym nie ma(chyba że teraz mi się już starło(jak patrzę na paznokcie), a przedtem było) Wypukłości nie ma w 100%- to widocznie wina zdjęcia, niestety Przeważnie tak jest że ktoś musi wytyknąć błędy bo często samemu się ich nie dostrzega Szczególnie na pierwszy rzut oka, jak patrzę na paznokcie zaraz po pomalowaniu wydają mi się ok, a jak wstawię zdjęcia i dopiero im się przyjrzę to wychodzą błędy, to tu, to tam
Ale masz rację, w tym, iż gdy długo już wstawia się prace (raz lepsze raz gorsze) to zazwyczaj ich odbiorca liczy na maxymalną staranność i pomysłowość...i co tu dużo mówić...własnie perfekcję w każdym calu. Dlatego takie stare wygi jak My hehe gdy popełnią błąd w sztuce to od razu jest zauważany i komentowany oczywiśćie. Bo "Jak ona mogła to tak namalować?! Przecież umie robić ładniejsze wzorki!" "Nie postarała się,nie ładnie nie ładnie"np
Zresztą...nie ważneDla mnie malowanki podlegają dalej metodologii prób i błedów Raz mi coś wyjdzie, a raz nie I tak w kółko.
Myślę że debata nad błędami dobiegła końca
A po pupie warto bić bo mam okropnego lenia od 2 dni i nie chce sie wynieść A następnym razem będzie..może nie perfekcyjnie..ale starannie(chociaż kto wie), i coś bardziej skombinowanego, a nie taki zwykły frencz .
Dzięki za konstruktywną krytykę i wymianę opinii (żeby potem nie mówili że na paznokciowym same 'och'y i 'achy' a żadnych dłuższych komentarzy)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora