Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 19:48   #3145
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Oj kochane miał być ścisły post, a tu widzę Wasze kolekcje się powiększają, że "ach ach"

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zel Head to Toe nie ma als-wrecz uwielbiam ten zel i mojemu dziecku słuzy ale jeszcze nie probowalam mydelek.
To jedyny kosmetyk z serii dla dzieci Phenome, który jest naprawdę łagodny. Lecz mam wrażenie, że przez tą łagodność ma problemy z myciem. A wiadomo dziecko potrafi się nieźle wybrudzić. W porównaniu z Madarą wychodzi średnio.

Alverde można kupić tylko i włącznie w drogeriach DM. No chyba, że kupujemy w Polsce to jeszcze na Allegro. W Niemczech tylko drogeria DM. Jeśli są problemy z tłumaczeniem, pamiętajcie, że możecie na mnie liczyć

O filtrach mogę dosyć dużo napisać, bo jeszcze miesiąc temu poszukiwałam intensywnie. Mam jeszcze w notatkach kilka myśli na ten temat:
Filtry Argile Provence i Phenome z zebranych przeze mnie informacji są dosyć konkretne, trochę bardziej tłuste i bielące.
Aubrey Organics, Natural Sun, Green Tea Sunscreen Unscented SPF 30+ leży u mnie w koszyczku. Już kiedyś go Wam proponowałam. Koszmarek jak dla mnie. Tłusty, śmierdzący, bielący. Przez niego i kilka próbek zraziłam się maksymalnie do Aubray Organics.
Obecnie mam z polecenia Sicilii filtr John Masters Organics i jest świetny. Nie bieli, nie zapycha (a mnie to prawie wszystko zapycha). Nakładam go solo, na krem, na olejek do twarzy. Pod podkład zwykły, czy mineralny też się nadaje.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-10 o 19:54
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora