Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-28, 11:42   #1005
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Trelluś, a kim jest Twoja wybranka?
Ktoś z wątku.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Futro do d*py
Sika lepiej ale nie mial apetytu i zrobili mu badania krwi ktore wyszly zle
Od wczoraj na kroplowkach, dzisiaj tez jedzie...
Dziewczyny ja juz naprawde nie mam sily...
Znowu nie spie przez to wszystko
Biedaki.. jeszcze wszystko może się ułożyć.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też zawsze miałam problem z kozaczkami, masakra!

a dla mnie to takie no wyrost, bo jak osoba mająca 18 lat może miec pewność że to ta właściwa osoba? nie poznało się jeszcze smaku studiowania, tam poznajesz masę ludzi, a związki i po 5 latach czasami się rozpadają.
nie mówię, że każdy związek tak ma, ale no... jeszcze człowiek wtedy nie zna wszystkiego. trzeba zgrywać dorosłych mimo że można jeszcze się wyszumieć.
poza tym jak małżeństwo w wieku około 18 lat ma zarabiać na siebie, swoją przyszłość? rodzice utrzymują?
jak dla mnie to zabawa w dorosłych na siłę

fakt, miło patrzeć na osoby młode, które się kochają i związek może przetrwać wszystko (bo nie mówię że nie może) to bardzo dobrze, tylko się cieszyć.
Szukałam w zeszłym roku skórkowych kozaków, które miałabym kilka lat w sklepach takich jak: Venezia, Kazar, Prima Moda.. Wszystkie włoskie buty odpadają kompletnie, nie dopinają mi się na długość kciuka.
W końcu wylądowałam w Deichmannie i kupiłam wciągane z tyłu ze ściągaczem z gumy.

Oczywiście nie miałam na myśli wszystkich młodych ludzi - wiadomo. Po prostu to wszystko napisałam w kontekście, że znam z autopsji wiele takich związków, gdzie ludzie są ze sobą m/w od 16 roku życia do 50,60 a nawet 84. Nie wiem jak będzie z moimi rówieśnikami, którzy coraz gorzej i swobodniej podchodzą do życia i uczuć względem drugiej osoby oraz panującą ostatnio modą na rozwody. Ludzie coraz częściej według mnie wolą rozstać się z partnerem bo tak jest łatwiej niż spróbować ratować związek tak, jak było kiedyś. Wiadomo, nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.
Ci maturzyści, których znam mają swoje pieniądze. Ona pracuje po szkole odkąd skończyła 16 lat a on ma firmę po tacie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Lepiej późno niż wcale - moje świąteczne hoc może już widziałyście u mnie
Piękne!
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora