Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seria ''Stones''
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-09, 12:40   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seria ''Stones''

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
No to jedziemy

Perła - Zimna, mroźna. Wyglądasz niczym Królowa Sniegu, najmniej mi się podoba ze wszystkich.
Rubin - kojarzy mi się z makijażem gejszy, świetne kreski
Ametyst - zdecydowanie mój faworyt! uwielbiam taką kolorystykę
Tygrysie oko - tu z kolei cieplutko się zrobiło podobają mi się te ciepłe kolory, a makijaż to już w ogóle świetny!
Diament - kolejna Królowa Śniegu, przyznam, że ładniejsza od poprzedniej Bardzo podoba mi się ten pomysł z cyrkoniami.
Obsydian - bardzo podoba mi się ten błysk na oku.

Podsumowując świetne makijaże Skąd czerpiesz te wszystkie pomysły?
dziękuję
Pomysł podsunęła mi Wizażanka natii4 gdy szukałam nazwy dla szafiru. Pomyślałam że fajnie byłoby zrobić całą serię.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
wszystkie przepiekne ale baaardzo bym prosila o liste kosmetykow uzytych do ostatniego
ostatni był najprostszy główną rolę grają powieki- czarny matowy cień prasowany Italian Beauty plus błyszczyk bezbarwny do powiek Lumene-niestety duet bardzo nietrwały

Dzięki

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Piekne!Smolisty i ametyst najpiekniejsze
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Jakie piekne makijaże
Widać że lubisz bawić się kosmetykami i masz do tego rękę
Zmalowałaś to cudnie, bardzo mi się podoba, na każdym zdjęciu jest jakby inna kobieta.
Pięknie Ci to wyszło
sedecznie Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Pierwszy przepiękny, wyglądasz w nim jak nimfa wodna, bardzo baśniowo. Rubin do mnie nie przemawia, może dlatego, że nie lubię czerwieni w makijażach. W trzecim przepiękny błysk na policzkach. W Tygrysim Oku wyglądasz niczym tarzan w damskim wydaniu;P Na zdjęciach do Diamentu przypominasz Królową Śniegu, a Obsydian to po prostu rewelacja, od zawsze marzę, żeby ktoś mi coś takiego wyczarował na Sylwestra bądź inne okazje.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Piekne wszystkie makijaze, a szczegolnie zachwycam sie ostatnim czyli "Smolisty Obsydian" po prostu cudo, Aga jestes genialna
dzięki ale nie jestem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując