Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 06:35   #4079
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A jak się już jednego dorobicie to pytania kiedy wreszcie się rodzeństwo pojawi.
to się chyba nigdy nie skończy

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
córcia śpi, to wróciłam nadrabiać

te pytania to się nigdy nie kończą zaczyna się od "kiedy ślub?", potem jest "to kiedy powiększacie rodzinę?" i o zgrozo czasem już słyszę "to kiedy następne?" (córcia ma 20 i pół mies, z kolejnym mi się nie śpieszy, ale kiedyś napewno będzie, bo ja jestem jedynaczką)

ja z moim tż znamy się 9lat, a ślub był przeszło 4lata temu

zmieniając temat: 2w1- prezent dla siebie i kota
http://koters.pl/article/bluza-z-kieszenia-na-kota
masakra z tymi pytaniami

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć .
Zaczęłam nadrabiać, do 10 może się wyrobię.



Też tak uważam.



Zawsze biorę na przelew i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się coś takiego.
I know what you mean.



Formułka standardowa "część produktów z Twojego zamówienia nr ....... są aktualnie niedostępne".
Zamówiłam tylko jedną rzecz.



Wrzucam więc moją tuszową kolekcję:ks iadz:. Nie wiem, jak to się stało, że tak się rozmnożyły (widocznie mają u mnie sprzyjające warunki). Obawiam się jednak, że to nie wszystkie i jeszcze gdzieś się jakiś dziad ukrywa, by mnie zaatakować znienacka
Super kolekcja

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój kolega miał na takich chłopako - narzeczonych określenie "zakutaszacz"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora