Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 20:45   #3478
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja bardziej winię kierowników sklepów i ogólnie wyższą instancję, że zatrudnia w takich miejscach osoby, które po prostu chcą mieć pracę, a nie takie, które mają pojęcie lub chcą się czegoś dowiedzieć, by polepszyć sprzedaż i złapać potencjalnych klientów Nie wspominając o tym, że mają też wytyczne, by jak najmniej dawać, a oferować głównie nowości, od których sprzedaży mają pewnie większą prowizję Trochę też smutne jest to, że każda z osób tam pracujących maluje się w identyczny sposób - tzn. szpachla, jak najjaśniejsza cera, czarna kredka i czerwona szmina. Według mnie to tylko świadczy o tym, że i ich i firmy nie interesuje to w czym im jest najlepiej, a to z kolei przekłada się na to, że skoro one o sobie nic nie wiedzą, to jak mają wiedzieć co dobrać mnie?

No nie omieszkam wypełnić ankiety, jeśli takowa w ogóle do mnie przyjdzie I wiem, że to dziw, że wydałam tyle na płatki, ale korzystałam naprawdę z wielu i dla mnie akurat te jak do tej pory są najlepsze do wszystkiego - demakijażu, toniku, zmywania lakieru, doczyszczenia jakiegoś kosmetycznego pudełka Miałam pomoc przy noszeniu płatków, ale jak się je upycha do za małych toreb to jednak ciężko je potem nieść po całym centrum, żeby nie było tak jak z Kevinem samym w domu (gdy wracał z siatami z zakupów )

A z rzeczy przyjemniejszych - niuchałam dziś Angel Muse i muszę powiedzieć, że to taki nieoczywiście słodkawy zapach. Dla mojego nosa nadaje się bardziej na późną jesień/wczesną zimę, choć d... mi nie urwał. Zdecydowanie z orzechowo-bito-śmietanowych zapachów wolę LVEB Intense i przy nim pozostanę. Więc w sumie dobrze się stało, że tej próbki w D. nie złapałam, bo za to będę mieć mini Bobiczka I znowu będzie o S. - jak testowałam zapach to ta, która mnie obsługiwała potrafiła wymienić nuty, ale już nie zakwalifikować zapach do jakiejkolwiek kategorii. To ją wyręczyłam i powiedziałam, że to na pewno drzewny zapach, bo mi trochę takim drzewem zalatywał jak się rozszedł na skórze. Na co babka, że nie, to nie jest drzewny zapach tylko słodki... xD
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kiedyś się nad tym zastanawiałam czemu one mają takie wytyczne żeby ładować na siebie te czerwone szminy ale taki mają dresskod wiec tak musi być z drugiej strony jakby każda się mogła malować jak jej sie podoba to też różnie mogłoby być
Mi się wydaje, że nie mają makijażowego dresscode'u w 1 S pracuje ruda piegowata, z naturalną cerą (piegi ślicznie jej przebijają), ma idealne brwi, idealny tusz do rzęs, delikatny róż i jakaś balsamo-pomadka. Nigdy nie widziałam jej w kresce i czerwieni/kryjącej pomadce a w mojej najczęściej odwiedzanej S złapałam raz jedną jak wyszła z przerwy akurat i chyba jadła, bo miała zjedzoną od środka pomadkę też człowiek, rozumiem, miło w sumie, że obsłużyła a nie poprawiała te usta 10 minut
No i jest też taka bardzo sympatyczna, mega zrobiona "czarna mamba" z pomadką w kolorze czerwonego wina, ale największe cuda to ona robi z kreskami za każdym razem ma jakieś nieoczywiste, bajeranckie
Aaa no i kierowniczka sklepu ma długie, tłustawe proste włosy, wiecznie w kucyku nad karkiem, zjeżdżające stare oprawki i chyba nawet tuszu u niej nie widuję za często to jest dopiero dziwne
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora