Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oświadczenie woli - pobranie organów po śmierci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-01, 11:32   #10
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Oświadczenie woli.

Cytat:
Napisane przez satine
ja też jestem jak najbardziej za i moge oddać wszystko po śmierci zeby ktoś inny mógł żyć. Mój starszy kolega nosi w portfelu własnoręcznie napisane oświadczenie o tym, ze zgadza się na pobranie ogranów. Czy póżniej takie oświadczenie będzie wogóle brane pod uwage????
Malinko rozumiem że jeśli ktos nie ma 18 lat to nie moze odpisac takiego oświadczenia??? Moze napisz też w jaki sposób mam się za to zabrac zeby "to" podpisać ??? Jestem ciekawa i chętnie bym się zdecydowałą an takie coś
myśle że nawet takie pisemne oświadczenie będzie jak najbardziej brane pod uwagę w praktyce wyglada to tak że osoby które wyraziły zgode na specjalnym oświadczeniu(które mozna dostać w każdej placówce zdrowia)sa wpisane w specjalny rejestr.I w przypadku śmierci lekarz bądz inny pracownik słuzby zdrowia powinien własnie tam sprawdzic czy pacjent wyraża zgode.Ale w praktyce wielu lekarzy i tak pyta sie rodziny mimo wszystko
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując