Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzione paznokcie ze zdjęciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 15:49   #528
milka0105
Raczkowanie
 
Avatar milka0105
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 180
GG do milka0105
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez meowann Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki muszę się do Was niestety dołączyć (wiadomo że wolałabym nie mieć ku temu powodów, ale cóż, takie życie). Pazury obgryzuję odkąd sięgam pamięcią, a mam już 18 lat. Chciałabym jak inne dziewczyny pomalować je sobie ładnie, ale niestety, nie mam co Ostatnio udało mi się nie obgryzywać ich prawie 3 miesiące! Ale jakieś 2 tygodnie temu znowu zaczęłam! Jestem na siebie taaaaakkaaa wściekła. Wszystkie juz mam teraz pociachane i naprawdę 'pięknie' to wygląda.
Poza tym, yh, ja nie umiem dbać o paznokcie. Dużo czytam o tym, jak dbać o nie, o skórki, ale nie umiem się za to zabrać. Nie umiem ich nawet ładnie pomalować, gdy już trochę odrosną, totalne beztalencie ze mnie I to mnie trochę demotywuje, chociaż ciągle ćwiczę to widzę, że efekty nie są zadowalające. W sumie teraz nie mam co pomalować...
Muszę zacząć od nowa moje zapuszczanie, po weekendzie lecę do rossmana po odżywkę jakąś, może zacznę się smarować rycynowym też? I przede wszystkim, ciekawe czy uda mi się nie wkładać ich ciagle do buzi.. Chyba ze kupię sobie gumy i będę je żuć 24h/dobę.
Trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję że moje dołączenie się do Was, będzie dla mnie jakąś motywacją
Kochana, cierpliwości wszystko potrzebuje czasu. Ja też nie umiałam malować paznokci z racji tego, że obgryzałam od dziecka i tak jak piszesz nie było co malować ale po mojej sesji,w czerwcu powiedziałam sobie koniec. Mam już dość ciągłego unikania podawania dłoni, wstydzenia się np. gdy musiałam się trzymać w tramwaju poręczy. Na dodatek kilka moich koleżanek zwróciło mi uwagę... miłe to nie było. Ale dało mi to motywację do działania. Na dodatek naoglądałam się w internecie poobgryzanych paznokci i stwierdziłam,że moje już nigdy nie będą tak wyglądać. Pierwsze co to kupiłam odżywkę 8in1 Eveline - naprawdę jest świetna. Prawie przez pierwszy miesiąc nieobgryzania używałam tylko tą odżywkę. I piłowałam je też dość często żeby nabierały normalnego kształtu. Kupiłam sobie kilka ślicznych lakierów które też były moją motywacją i póki co jest dobrze. Nie obgryzam równo miesiąc i 10 dni niby mało, ale dla mnie to jest już spory sukces wklejam fotke moich obecnych paznokci po miesiacu nieobgryzania. Niech będą dla Ciebie też motywacją,że jak się naprawdę chce to można olejek rycynowy kupuje w poniedziałek i też będę wcierać - ponoć ma super działanie, nie tylko na paznokcie ale też na rzęsy. Życzę powodzenia i daj znać jak Ci idzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1255.jpg (60,9 KB, 106 załadowań)
__________________
[ross_i]916117[/ross_i]
milka0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując