Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CZy tu można coś zmienić jeszcze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 00:19   #47
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Czas coś zmienić :) i Wy mi pomożecie :)

Cytat:
Napisane przez alicadiablica76 Pokaż wiadomość
a ty gretakredka jestes chyba fanka krotkich fryzurek,przyznaj sie bez bicia
Mój avatar chyba o czymś świadczy Mia Farrow, w krótkich włosach boska, w długich potargana anielica.

A tak serio, tak jestem fanką krótkich fryzurek, w niektórych okolicznościach przyrody. Do krótkich włosów trzeba mieć szczupłą sylwetkę, ładną buzię i przyzwoity owal. Kiedy te warunki są spełnione, a włosy nie są przyzwoite i daleko im do pięknego warkocza, wtedy najlepsze jest krótkie modne cięcie, podkreślam słowo modne.
Cienkie włosy już przy bobie smętnie wiszą, nie mówiąc o innych długościach. Strzępkowaty prześwitujący bokami bob jest nieestetyczny, niemodny i nikomu nie dodaje urody.

Natomiast dłuższe/długie włosy wyglądają świetnie kiedy są gęste i mocne.
Dłuższe fryzury też są koniecznością dla osób o masywniejszych sylwetkach lub kiedy owal jest zbyt kanciasty, a rysy twarzy mocno ostre.

Szlachcianko, wrzucam Ciebie z ciut mocniejszym makijażem oka i z nową fryzurą. Sama fryzura nie jest bardzo różna od Twojej aktualnej. Ma za to lepszy kolor i nie jest paniusiowato wyczesana.

Myślałam jeszcze o Twoim makijażu. Trudno ocenić na ile mocno masz podkreślone oczy, fotki "zmywają" delikatny makijaż. A ten mocny, fotograficzny, jest znów za mocny na co dzień.
Tu Holly jest ekspertką od super kresek.
Ona radzi malować tylko górną powiekę i to od połowy. Linię ciągnąć w górę, tak żeby podnieść zewnętrzne kąciki.
Moc takiego makijażu trzeba regulować w zależności od tego czy akurat wybieramy się do teatru, czy też z dzieckiem do piaskownicy

Moim zdaniem dolną powiekę trzeba minimalnie zaznaczyć, kiedy wcale jej nie widać. Ciemniejszym cieniem, tak prawie niewidocznie, i też od połowy oka.
Górną kreskę można robić kredką (to chyba masz opanowane), cieniami, eyelinerem. Kocie oko w wersji, mniej lub bardziej soft.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szlachcianka_fryzuraWH.jpg (21,2 KB, 47 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując