Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele w Lesznie i okolicach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 20:13   #1832
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam moje drogie przyszłe Panie Młode. Dawno mnie tu nie było Dzisiaj troche poryłem sobie w necie i trafiłem na ciekawy portal weselny , traktuje o wszystkim co ma zwiazek z weselem, ale głównie co mi sie rzuciło w oczy to weselne radio, muza non stop, niektóre kapele nawet całkiem nieźle grają www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl . A tak co do sali, bo ktoś wyżej pytał o salę na 100 osób to wiem, że w Rydzynie jest taka sala, ale nie wiem jak to teraz wygląda z tą salą i jej wynajmem na wesela, chodzi mi o MGOK - Sala Domu Kultury, pochodze z Rydzyny i wiem ,że ta sala miała solidne wyposarzenie i solidne warunki na mocne wesele. Tylko mieć kucharki i jazda, no przy okazji sesja foto z głowy ,blisko zamek , niekoniecznie zamek , ciekwe moim zdaniem fotki by wyszły na "szwdzkich okopach" albo na strzelnicy, ale to na marginesie nie chce się wcinać bo to nie moje kompetencje, aaa jeszcze jest sala w Rojęczynie też była solidnie wyposażona. Sala w Rydzynie strony www nie ma. Jeszcze raz powtarzam nie wiem jak teraz jest z tymi salami, ale kiedys aż huczało od wesel w tych salach. Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2011-01-19 o 20:17
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora