Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 23:33   #184
allali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez Hityna Pokaż wiadomość
Kochana a czy wiesz moze dlaczego to wrocilo? Czy jakies stresy byly? Mi zaczely odrastac po prawie 3 miesiacach a wypadac dopiero po 5. Niestety trzeba uzbroic sie w cierpliwosc wiem jak to ciezko. Jesli wsparcie rodziny to za malo to moze wybierz sie do psychologa? Mi tez bylo trudno sie nie zalamac, ale rodzina, chlopak, kolezanki, a przede wszystkim ja sama nawet na moment nie zwatpilam ze te wlosy odrosna. Tez wylalam litry lez. Musisz uwierzyc bedzie dobrze.
Ja nie watpie ze nie odrosna tylko mam juz dosc czekania, lecze sie i lecze i nic. Nie mam juz wlosow na polowie glowy.. Robia sie przeswity a lekarka byla swiecie przekonana ze odrosna po miesiacu. Stresuje sie caly czas udaje, ze nic mnie nie obchodzi ale oklamuje sama siebie.. Nie sa to niewiadomo jakie rzeczy tylko zwykla codzien nosc poprostu jestem strasznie nerwowa. Pierwszy raz mi wypadly parenascie lat temu ale wtedy umarl moj tato to jednak silne przezycie teraz nie mam az takich stresow a jednak cos jest nie tak. Wszyscy tylko laza i gadaja ze odrosna, albo parza i mowia cos w stylu 'o matko ale wylysialas, coraa mniej masz wlosow... Leki nie pomagaja?' czasem sluchac sie odechciewa. ehhh nie wie co we mnie wstapilo bo na codzien bylam zywiolowa osoba ale zauwazam ze odechciewa mi sie wszystkiego.. Dziekuje za mile slowa
allali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując